30 Kasım 2009 Pazartesi

erkan özerman.

Balçiçek Pamir.(bal çiçek nasıl bi isimdir demeye kalmadan...)
- çok büyük grip olmasına rağmen,geldi.
güzellik organizatörü değil.
televizyonumuz ona minnettar.
şov türkiye ye onla geldi.
best modıl sayesinde deniz akkayı yı tanıdık.
ruhi su dan çok etkilenmiş.
kimmiş bu?50.sanat yılını ve 70. yaşını kutlayan?
ERKAN ÖZAKMAN.liberalmiş.renkli bi yaşamı varmış.gs üni hukuk,siyasal okumuş.e iyiymiş diyorum.ressam olduğunu söylüyor ama bi icraatını göremiyorum.
magazin anılarını yazmayacakmış.dünyaca ünlüymüş. özakman değilmiş bu arada.özerman*mış.
çok önemli bu ya.
magazini getirdi falan hani.sanatçıyım diyor bir de.
sanantçılık ne bunu bana biri otursun anlatsın...söz sadece onu dinlicem.sağa sola bakmadan,ilgilenmeden.
''lütfen aşılarınızı yaptırın''diyor.keşke domuz gribi olsam* diyor. laaanet olsun böyle insanlara,boş!boşluk!deyip tvyi kapatıcam şimdi.magazini türkiye ye getirmiş.''show must go on''muş.
öf.gereksizlik.
test çözeyim ben.

(cöm eskişehir'e gitmiş.gittikten sonra haberim oluyor...sinrim ona.erkan amcanın suçu yok.)

Hiç yorum yok:

fahişe

şarkıyı çok severim,ama bu yeni klibi hiç sevmedim.. çok basit,özensiz,anlamı dürten bir şey çıkmamış ortaya... bi sarışın kız,boş bi odada şarkı söyleyen adam, e hadi temaya uysun diye şarkı sonuna eklenmiş 3-5saniyelik bi deniz kenarında dolanış falan... ''sevdim seni,ama bi şekilde, hüzün var diye gözlerinde..'' derken teoman, kızın saçlarını elleriyle kenara itecek ve kızın gerçekten hüzünlü gözleri gösterilecek, ''hep kaçarken tek kişilik dünyayı ben artık nasıl severim?'' derken,kızın ayaklarından yukarıya,gölgesiyle orantılı bi çekim yapılacak, kız uzaklaştıkça,teo'da büyüyecek; derken kız arkasını dönüp,teo'ya hüzünlü bi gülücük atıp kendini suya atacak* gibi bir şey hayal ediyordum. karşılaştığım şeyse, ucuza gelsin diye güzelim şarkıyı berbat eden ucuz bir şeydi.böyle olacağına,hiç olmasaymış... neyse,ben kendi zihnimdeki kliple idare edeyim:p

Bu Blogda Ara