30 Kasım 2009 Pazartesi

film öneren?


akşam kendimi ödüllendirmek, patlamış mısırımı kucağıma alıp bi film izlemek istiyorum.(összede olduğum için bu benim için büyük bir şey.)
şöyle aksiyon kıvamında, azıcık bilim kurgu serpiştirilmiş bir şeyler olursa sevinirim.
misal, eagle eye.
önerilerinizi bekliyorum^^

4 yorum:

mét7 dedi ki...

belki izlemişsindir ama Twelve Monkeys filmini önerebilirim.

~pluvier dedi ki...

hmm,şu brad pitt'in zıplarak ben tanrıyım dediği film:)
evet izledim onu..
yine de öneriniz için teşekkürler:)

Adsız dedi ki...

Groundhog Day.
Böyle filmler lazım..

Aydedeye havlayan dedi ki...

"District 9" olsun aksiyon ve bilimkurgu karışımı izlenesi bi film. "The Fountain" ve "Man from earth" ü tavsiye ederim şiddetle..

fahişe

şarkıyı çok severim,ama bu yeni klibi hiç sevmedim.. çok basit,özensiz,anlamı dürten bir şey çıkmamış ortaya... bi sarışın kız,boş bi odada şarkı söyleyen adam, e hadi temaya uysun diye şarkı sonuna eklenmiş 3-5saniyelik bi deniz kenarında dolanış falan... ''sevdim seni,ama bi şekilde, hüzün var diye gözlerinde..'' derken teoman, kızın saçlarını elleriyle kenara itecek ve kızın gerçekten hüzünlü gözleri gösterilecek, ''hep kaçarken tek kişilik dünyayı ben artık nasıl severim?'' derken,kızın ayaklarından yukarıya,gölgesiyle orantılı bi çekim yapılacak, kız uzaklaştıkça,teo'da büyüyecek; derken kız arkasını dönüp,teo'ya hüzünlü bi gülücük atıp kendini suya atacak* gibi bir şey hayal ediyordum. karşılaştığım şeyse, ucuza gelsin diye güzelim şarkıyı berbat eden ucuz bir şeydi.böyle olacağına,hiç olmasaymış... neyse,ben kendi zihnimdeki kliple idare edeyim:p

Bu Blogda Ara